Arki Bożka Bytom - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tempo Stolarzowice - Olimpia Boruszowice 2:1
  • Czarni Sucha Góra - Czarni Kozłowa Góra 2:4
  • Górnik Bobrowniki - Odra Miasteczko Śląskie
  • KS Piekary Śląskie - Rodło Górniki 3:1
  • LKS Żyglin (b) - T.S. ARKI BOŻKA BYTOM 3:3
  • Gwarek II Tarnowice Góry (b) - GKS Rozbark (b) 3:0
  • Piast Ożarowice - Unia Świerklaniec 1:4
  • Drama Zbrosławice - GKS Andaluzja Piekary Śląskie 3:1

Jak wybrnąć z ligowego dna ?

• autor: Norek77, 2012-10-03 13:41

Ostatnimi czasy, właśnie to pytanie najczęściej sunie się Nam na usta.

Bo nasze ostatnie występy, to wielka klęska niepowodzeń.  Trzeba powiedzieć to jasno - jesteśmy w kompletnej rozsypce.  Dla zdobycia jednego punktu potrzebowaliśmy pięć ligowych kolejek, i nie jest powiedziane, że bilans ten nie zmieni się jeszcze na gorsze. A najdziwniejsze jest  to, że nawet w takiej rozsypce powinniśmy mieć o kilka oczek więcej, ale nie potrafimy postawić przysłowiowej kropki nad "i".  Mecz z Czarnymi Kozłowa Góra, te zawody można było spisać na straty, gdyż zmuszeni byliśmy przystąpić do tego spotkania bez bramkarza i kilku zawodników, co zresztą nie jest niespodzianką w środy. Brak golkipera dało się zauważyć dość szybko i przy pierwszym już zagrożeniu piłka ląduje w naszej bramce. Udało się nawet doprowadzić do wyrównania, ale w dalszej części gry nie za bardzo przeszkadzaliśmy piłkarzom gości w dalszym zdobywaniu bramek, a nawet powiem, że niemiłosiernie im w tym pomagaliśmy. Ostatecznie 1-4 dla Czarnych. Kolejne zawody, to wyjazd na Suchą Górę i spotkanie z drużyną oraz terenem, który wyjątkowo nam nie leży.  A tu niespodzianka, na tak trudnym terenie zaliczamy trzy trafienia !!! Niestety, w między czasie dostajemy pięć goli od gospodarzy i po strzeleckiej kanonadzie ze spuszczonymi głowami wracamy do domu. Gwarek II TG, to z nimi mieliśmy w końcu zgarnąć pełną pulę. I wszystko było na dobrej drodze. Prowadzenie 2-0, wydawało by się mecz pod kontrolą i wszyscy już patrzeliśmy na tabelę w której podskoczymy nieznacznie do góry. I tak by pewnie było, gdybyśmy nie pozwolili gościom na wyrównanie. Zamiast trzech oczek zaledwie jedno i można powiedzieć, że była to kolejna porażka. Kolejne lanie miało miejsce w Zbrosławicach. Tutaj jestem przekonany mogliśmy coś ugrać, bo podobnie jak w Suchej Górze strzelamy trzy bramki ale ... znowu tracimy pięć ! Myślę, że niedziela, godz. 11.00 była ważnym czynnikiem,naszego niepowodzenia a nasze niektóre "słowiańskie dusze" po raz kolejny nie znały umiaru i widać to, że mają mecz za kilka godzin nie miało dla nich większego znaczenia. No postawa godna podziwu, mamy przecież tak dobrą sytuację, że jeden mecz można odpuścić. Tylko siąść i płakać. Ostatnie spotkanie wyglądało już nieco inaczej. Po raz pierwszy chyba w tym sezonie mogliśmy zaprezentować się niemal w pełnym składzie. I przyznam, że dało się to zauważyć na boisku. Wyglądało to całkiem dobrze. Wprawdzie to goście po rzucie wolnym objęli prowadzenie, to jeszcze przed przerwą udało nam się odrobić straty. W drugiej połowie mieliśmy dwie piłki meczowe, które powinny zapewnić nam zwycięstwo w ty spotkaniu. Żadnej z nich nie wykorzystujemy, zamiast tego goście wyprowadzają skuteczną kontrę i przechylają szalę zwycięstwa na swoją korzyść. To tak pokrótce ostatnie pięć kolejek w naszym wykonaniu. Mam nadzieję, że ostatnie w takim wykonaniu, bo jak nie zaczniemy punktować Panowie i to jak najszybciej,  to wkrótce może się okazać, że jest już za późno.

autor: ~cziperopulos 2012-10-05 10:02:14

avatar nie ma innej opcji Panowie czas odbić sie od dna. jest tylko jeden sposob WALKA !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Arki Bożka - Rodło Górniki
Ładowanie...

LKS Żyglin (b)T.S. ARKI BOŻKA BYTOM
LKS Żyglin (b) 3:3 T.S. ARKI BOŻKA BYTOM